Zmiana regulaminu i cennika

Szanowni Państwo,

ze względu na stale wzrastające koszty prowadzenia czasopisma oraz konieczność dostosowania części zapisów regulaminu do rozwoju korespondencji elektronicznej zmuszeni byliśmy zmienić od 1 lutego 2022 regulamin przesyłania prac.

Stałe od 2014 roku ceny przygotowania artykułów do druku od 1 lutego zostały podniesione o 50 zł w każdym wariancie. Mamy nadzieję, że pokryje to choć częściowo koszty wynikające z Polskiego Ładu oraz inflacji (w tym kosztów energii).

Pozostałe zmiany dotyczą:

  • urealnienia sposobu wysyłanych prac (opcja wysłania elektronicznie lub papierowo, a nie jak dotąd – w obu wersjach, czego od lat już i tak nie praktykowaliśmy);
  • publikacji wyłącznie imienia, nazwiska i adresu e-mail autora do korespondencji w treści artykułu;
  • usystematyzowania formatów nadsyłanych plików;
  • dodania cennika wariantów dłuższych prac.

Wszystkie powyższe zmiany dotyczą wyłącznie artykułów przesłanych od dnia 1 lutego 2022 r. W przypadku artykułów przesłanych wcześniej, procedowanych obecnie, a opublikowanych po 1 lutego 2022 r. – obowiązuje cennik z lat ubiegłych.

Lista MEiN 2021 i ICML 2020

Fizjoterapia Polska znajduje się na najnowszej liście Ministerstwa Edukacji i Nauki z dotychczasowymi 20 punktami. Natomiast niewielki wzrost uzyskaliśmy na Index Copernicus Master List (za 2020 rok) uzyskując 115,68 punkta.

Sklep już działa (12.07.21)

Od dziś, 12 lipca 2021 znów działa nasz sklep internetowy. Nadal jednak jest uzupełniany o kolejne pozycje (książki, czasopisma i artykuły). Powoli zaczniemy też łączyć sklep ze stroną (przekierowanie do zakupu pojedynczych artykułów).

Do końca lipca 2021, zgodnie z zapowiedziami z czerwca, wszystkie funkcjonalności powinny już działać prawidłowo.

Pozdrawiamy, wydawnictwo DJ Studio